SALİHLİ KIZ YURDU

Ege Kız yurdu Salihli Şubesinde de siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyoruz. Yurdumuz aşağıda gösterilen özelliklere sahiptir. Salihlide  Kız Yurdumuzda üst düzey hizmeti ön planda tutmak asıl görevimizdir..

Yurt iletişim bilgilerimiz: 

Yurdumuz Salihli Şehir Merkezindedir.Üniversiteye(Celal Bayar Üniversitesi Salihli MYO)'ya 5 dakika taşıt mesafesinde olup yurdumuzun önünden kampüse ücretsiz servis kalkmaktadır.

0506 151 00 00

Zafer Mahallesi Mithat Paşa Caddesi Sevgiyolu No:13 PTT Karşısı Karakol Yanı (Salihli/MANİSA)

Odalarımız 2,3 ve 4 kişiliktir.Merkezi sistem ısıtma mevcut olup,kullandığımız en küçük eşyaya kadar birinci kalitedir.Her gün kat görevlileri tarafından düzenli olarak temizlenen yurdumuzda temizlik ve rahatlık en önemli önceliğimizdir.Odalarımızda TVden mini buzdolabı,elbise dolabı ve  kişiye özel çalışma masasına kadar her türlü ihtiyaç düşünülmüştür.

Her katta öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkayabilecekleri çamaşır makinaları mevcuttur.Her katta içeresinde evebeyn banyolu odalarımız bulunmaktadır.

Değerlerimiz

  • Sağlık ve hijyeniklik

  • Öğrenci ve aile memnuniyeti

  • Sıcak aile ortamı

  • Güler yüzlü hizmet

  • Güvenlik önceliği

  • Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı

2 Kişilik Odalarımız

3 Kişilik Odalarımız

4 Kişilik Odalarımız

 

Hizmetlerimiz

 Sabah Kahvaltısı

 Akşam Yemeği

 24 Saat Sınırsız Wireles

 24 Saat Sıcak Su

 24 Saat Açık Etüt Odası

 24 Saat Kameralı Güvenlik

 Günlük Oda Ve Kat Temizliği

 Spor Salonu

 24 Saat Yönetici

Yurt hakkında genel

Yurdumuz üniversiteye ulaşım kolaylığı açısından son derece merkezi bir konumda,üniversite yolu üzerinde olup;üniversiteye 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.Ayrıca hemen önünden iki dakikada bir toplu ulaşım araçları geçmektedir.Yine şehir merkezine ve alış veriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Yurdumuzda öğrencilerimize spor salonu, kültürel söyleşi ve kültürel geziler gibi sosyokültürel etkinlikler sunmaktayız.Yine öğrencilerimizin istek ve şikayetlerine yönelik,yıl içerisinde zaman zaman memnuniyet anketleri yaparak,daha kaliteli ve kendi istekleri doğrultusunda hizmet alabilmelerini sağlıyoruz.

Biz her türlü olanağı sizlere sunduk,size sadece geleceğinizi güvenle inşaa etmek kalıyor…