KURUMSAL

Ege Özel Kız Öğrenci Yurtları 2001 yılında İzmir’de Mehmet Sağlam tarafından kurulmuştur.İzmirde bir, Manisa’da bir ve Aydın’da 2014 yılında kurulan şubesiyle;Ege Özel Kız Öğrenci Yurtları hizmet sınırlarını genişletmeye devam etmektedir.

Hizmette kaliteyi hedefleyen Ege Özel Yurtları’nın temel vizyonu;öncelikli olarak Ege Bölgesi’nin ve sonrasında tüm Türkiye’nin herkes tarafından bilinen en prestijli ve tercih edilen bir kurumu haline gelmektir.

Kurucu mesajı

Mehmet Sağlam

Değerli Öğrenciler ve değerli aileleri…. Öncelikle hepinize saygılarımı sunarım.En değerli varlıklarımız,ülkemizin geleceği çocuklarınızın binbir zorlukla üniversite hayatına atıldığının bir aile olarak elbette farkındayız. Güzel ülkemizde biliyoruz ki,bir öğrenciyi okutmak kolay bir olgu değildir.Siz değerli öğrencilerin ve ailelerinin bu bağlamda en iyi hizmeti alması hakkınızdır.Buna kimse itiraz edemez.Bir öğrencinin,öğrencilik hayatının verimli olabilmesi için yaşadığı ortam ve çevresinin çok büyük önemi vardır.Öğrenci evlerine,girip çıkanı belli olmayan apartlara ve kaçak çalışan öğrenci yurtlarına ne kadar güvenebilirsiniz ve buna bağlı olarak ne kadar hizmet alabilirsiniz düşünmekte yarar var.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı,güven ve huzurun hakim olduğu yurdumuzda hizmeti en üst kalitede siz değerli öğrencilere sunmak en temel misyonumuzdur.Bu büyük ailemize sizleri de bekliyoruz.Eğitim hayatınızda hepinize başarılar dilerim.Saygılar…